ŞİRKETLER/GRUP ŞİRKETLERİ

Tariş Zeytinyağı Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. A.O.S.B. Çiğli 'de 26.000 m2 alan üzerine kurulu tesisinde, yüksek teknoloji altyapısı ile zeytinyağı rafinasyonu, filtrasyonu ve dolumunu gerçekleştirmektedir. Kalite ve çevreye olan duyarlılığı, sürekli gelişen teknolojisi, uzman ve dinamik insan kaynağı, sahip olduğu bilgi, deneyim, iş etiği ilkeleri sonucunda oluşan saygın imajı Tariş Zeytinyağı A.Ş.' yi sektörde öncü kuruluşlardan biri haline getirmiştir.

Tariş Zeytinyağı A.Ş. sahip olduğu TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, TS 1 8001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 1 4001 Çevre Yönetim Sistemi, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile yüksek kalite anlayışını ve % 100 müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Kataloğu Göster

Veri Politikamız

Entegre Yönetim Sistem Politikamız

S.S. Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, bugün Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa ve Muğla illerine yayılmış 30 kooperatiften oluşur. 28.000 üretici ortak, 30 modern kontinü sistem zeytin sıkma tesisi, zeytin ve zeytinyağı kombinası, Ar-Ge Bölümü, Uluslararası Zeytinyağı Konseyi’nce akredite laboratuarları, ISO9000 ve ISO9002 Kalite Sistem Belgeleri ile yetiştiricilikten yan ürünlerin değerlendirilmesine kadar her düzeyde örgütlenmiş, sektörün en büyük kuruluşudur. Kuruluş amacımız, ortaklarımızın ürünlerinin iç ve dış pazarlarda en etkin bir şekilde pazarlama, satış ve dağıtımını yapmaktır. Köklü bir geçmişi olan Birliğin giderek daha da güçlenmesini sağlamak ve küreselleşmenin sektörümüzde yaratabileceği olumsuz etkilere karşı hazırlıklı olmak, Şirketimizi kurma düşüncesinin temellerini teşkil eder. Tariş Zeytin Zeytinyağı Tic. A.Ş., geçmişi 1915 yılına dayanan Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği'ni geleceğe taşıyan çok önemli bir köprüdür. Bu sorumluluk bilinci içinde kurulan şirketimizin kısa, orta ve uzun vadeli kurumsal, teknolojik ve yönetsel hedefleri vardır ve bu hedefler, değişen koşullara göre revize edilmektedirler. Anlaşmalı olduğumuz bayiler, ulusal zincir mağazalar ve online satış mağazamız ile yerli tüketicilerimize, farklı ülkelere yaptığımız ihracatlarımız ile dünya tüketicilerine zeytinyağını ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız.

Şirketimiz,
TAZE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş. 2005 yılında TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği ve bağlı dört kooperatifin ortaklığı ile kurulmuştur

TAZE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş  Groupama, Ak, Ankara, Güneş ve Koru Sigorta şirketlerinin acentesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketimiz: Kasko, Trafik, Yangın, Nakliyat, Mühendislik, Dask, Sağlık, Tarım, Hayat, Emeklilik, Seyahat, Ferdi Kaza, İşyeri, Sorumluluk, Tekne branşlarında faaliyet göstermektedir.

 

11 yıllık kurumsal sigortacılık deneyimi sonucunda kurulan şirketimiz bugün, sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin de desteğini alarak sigortalılarımıza her türlü imkânı sağlamaktadır.

ZEYTİNYAĞI TV

ZEYTİNYAĞI TV

Dünden yarına zeytincilik öykümüz, film şeridi gibi gözünüzün önünde. Video arşivimizden birbirinden özel anılarımıza, reklam filmlerimize ve önemli çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Zeytinyağı TV izlemek için tıklayınız.

İPUÇLARI

Mutfakta Lezzet Sırları...

“Nasıl saklamalı?”, “Hangi faktörlere dikkat ederek almalı?” Tariş uzmanlarından zeytinyağı tutkunlarına özel ipuçları…

İpuçlarını görmek için tıklayınız.

ZEYTİNYAĞI VE SAĞLIK

Zeytinyağı ve Sağlık

Antik çağlardan bu yana sağlık ve güzelliğin en doğal iksiri olan zeytinyağı, günümüzde sağlık bilincinin artmasıyla beraber hak ettiği değeri de bulmaya başladı. Faydalar sınırsız olsa da işte onlardan bazıları…

Detaylar