BAŞKANIN MESAJI

Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Ege Bölgesine yayılmış 30 kooperatifinde 28,000 çiftçi ortağının seçme zeytinlerini, bahçelerinden başlayan bakım ve kalite eğitimiyle takibe alır. Son teknolojiyle donatılmış kendi fabrikalarımızda el değmeden üretilerek, Türkiye'nin en kaliteli zeytinyağını tüketicinin hizmetine sunar. Biz, TARİŞ şişesindeki zeytinyağının hangi bahçenin ürünü olduğunu bilecek kadar onunla iç içe yaşarız. Kalitesinden emsalsizliğinden emin oluruz. TARİŞ Zeytinyağını alan; çiftçinin kendi bahçesinden ve bizzat kendisinden ürün almış olur, o üstün kaliteyi, güveni bizimle paylaşır. Ulusal emeğe ve insan sağlığına yapılan hizmete katılır.

Birliğimiz Haziran 2000'de özerkleşme ve buna uyum çalışmalarıyla dünyamızda ve ülkemizdeki ekonomik gelişmeleri izleyerek, 21.yüzyılı karşılayacak örgütlenme ve teknolojik alt yapı çalışmalarına verdiği önemle, ortaklarımızın ve sizlerin hizmetine sunmuştur.

Bu uzun soluklu bir vizyonun hayata geçirilmesi olup, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hilmi SÜREK
S.S. Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Başkanı

ZEYTİNYAĞI TV

ZEYTİNYAĞI TV

Dünden yarına zeytincilik öykümüz, film şeridi gibi gözünüzün önünde. Video arşivimizden birbirinden özel anılarımıza, reklam filmlerimize ve önemli çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Zeytinyağı TV izlemek için tıklayınız.

İPUÇLARI

Mutfakta Lezzet Sırları...

“Nasıl saklamalı?”, “Hangi faktörlere dikkat ederek almalı?” Tariş uzmanlarından zeytinyağı tutkunlarına özel ipuçları…

İpuçlarını görmek için tıklayınız.

ZEYTİNYAĞI VE SAĞLIK

Zeytinyağı ve Sağlık

Antik çağlardan bu yana sağlık ve güzelliğin en doğal iksiri olan zeytinyağı, günümüzde sağlık bilincinin artmasıyla beraber hak ettiği değeri de bulmaya başladı. Faydalar sınırsız olsa da işte onlardan bazıları…

Detaylar